Zastřešení balkónu a lodžie

Zastřešení balkónu

Využíváte pravidelně svůj balkon a vadí vám, že si jej můžete užívat pouze za slunného počasí? Zastřešením využijete balkon nebo lodžii i v nepříznivém počasí.

Zastřešení je nejen praktické, moderní, ale také elegantní a zkrášlí váš dům.

Na stříšky lze použít celá řada materiálů, stejně jako u výplně balkonů. V naší nabídce naleznete několik typů zastřešení balkonů, jako jsou obloukové z polykarbonátu, šikmé z polykarbonátu, trapézového plechu, nebo bezpečnostního skla Connex. Každý výrobek je zhotoven na míru podle vašich požadavků. Zvolte kvalitu a individuální zákaznický přístup.

Jen si nezapomeňte vybrat a objednat zastřešení zároveň s montáží balkonu. Pozdější objednání zastřešení NENÍ MOŽNÉ. Zastřešení dodáváme pouze na naše balkony zároveň s montáží balkonů na dům!!!

Střecha nad horní balkon

Zastřešení lodžie

Naše lodžie Vám dají velký venkovní prostor, který díky zastřešení budete moct využívat i v nepříznivém počasí. Už nemusíte sedět doma, když prší, na zastřešené lodžii můžete popíjet kafíčko či vínko i za letního deště.

Nad horní lodžií je pultová střecha s přesahem pro zvýšení ochrany před deštěm. Krytina je zhotovena z 8 mm speciálního skla, aby nedocházelo ke snížení světelnosti v bytě. Jinou krytinu lze dodat na přání.

Jako doplněk k lodžiím nabízíme zástěny, které mohou být namontovány na jedné nebo obou bočních stranách.

ZASTŘEŠENÍ JE NUTNÉ OBJEDNAT ZÁROVEŇ S OBJEDNÁNÍM LODŽIE !!!

Zastřešení lodžie