Montáže

Díky zkušenostem a realizovaným zakázkám po celé České republice a Slovensku garantujeme vysokou kvalitu našich montáží. Samozřejmě výsledky naší odborně způsobilé činnosti nejsou dány slovy, ale realizovanými zakázkami, důkladnou certifikací kvality a spokojeností klientů s naším nabízeným kompletním servisem dodávky balkonů i lodžíí.

Montáž balkonů a lodžií je záležitostí několika dní. Naši rychlou montáž provádíme bez nutnosti lešení za pomoci mobilních jeřábů. Je ale nutné, aby k domu byl přístup pro mobilní jeřáb a jeho potřebný manipulační prostor. Jeřáb musí balkon vyzvednout do výšky, v které bude osazen našimi specialisty na výškové práce pomocí horolezecké techniky.

montáž balkonů

Montáž balkonů v prostorách s omezeným přístupem

Naše balkony montujeme s pomocí pavoučích jeřábů, které nepoškodí okolí, nepotřebují velký prostor, snadno se přemístí a montáž balkonů je nejvýhodnější a nejrychlejší.

Minijeřáby UNIC využíváme k montáži balkonů PEKSTRA na těžce přístupných stanovištích, především v uzavřených domovních vnitroblocích.

Projede každými dveřmi a přesto disponuje dostatečným výkonem a dosahem k jednotlivým vysokým patrům domu, abychom mohli balkony citlivě a precizně namontovat.

Montáž balkónů jeřábem

Odstranění betonové podesty

Pokud máte nevyhovující betonovou podestu, nabízíme Vám její profesionální odřezání. Délka trvání odřezání je 2 – 3 hodiny v závislosti na velikosti podesty.

S naší technikou odřežeme starou betonovou podestu i vyřežeme vstup pro balkonové dveře na místě, kde doposud nebyl.

Diamantový kotouč benzínové rozbrušovací pily v rukách načich specialistů zaručuje rovný a čistý řez i v betonu s ocelovými armaturami a s extrémně tvrdými přísadami.

Odřezání podesty