PEKSTRA - výrobce balkónů a lodžií

O nás

Naše firma PEKSTRA spol. s r.o. je významným výrobcem závěsných balkonů a samonosných lodžií v České republice a na Slovensku. Výhradním zástupcem pro Slovenskou republiku je firma Kaczer s.r.o.

Působíme 30 let na českém, slovenském i evropském trhu. Stále zkvalitňujeme a rozšiřujeme své technické a výrobní zázemí, zvyšujeme odbornou způsobilost vedoucích pracovníků a techniků. Postavili jsme nové výrobní haly na výrobu balkonů a lodžií.

Balkony a lodžie PEKSTRA splňují požadavky a nejpřísnější kritéria dnešního moderního trhu. Kvalitu produktů potvrzují a deklarují certifikáty kvality výroby, jedinečnost technických a výrobních postupů zajišťuje mimo jiné i Osvědčení o zápisu průmyslového vzoru.
Nabízíme komplexní servis a dodávku závěsných ocelových balkonů a samonosných lodžií v bytových domech. Základní prioritou je vždy individuální přístup k zákazníkovi, k jeho potřebám a požadavkům. Náš tým odborníků zajistí zaměření budovy, vypracování technické dokumentace, výrobu, demontáž původních balkonů a finální montáž nových PEKSTRA balkonů a lodžií, ocelových zábradlí a různých doplňků podle přání a výběru zákazníka.

Obraťte se na nás, máme bohaté zkušenosti, používáme vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování, které Vám zajistí komfort užívání nového, bezpečně zavěšeného balkonu.

 

Expedice balkónů
Výrobní haly
Výrobní provoz Pekstra
Výroba
Výroba balkónů
Výrobní hala expedice
Transport z výrobní haly

Napsali o nás

Jak zvětšit prostor bytu?

Jak zvětšit prostor bytu?

Lodžie a balkony umožní rozšířit obytnou plochu bytu a dovolí obyvatelům bytů užívat si nerušené...