Nový typ balkonů

Naše firma si pro rok 2020 vytyčila cíl představit nový designý balkon pro náročné klienty, kteří chtějí mít originální moderní balkon.

Naši technologové výroby a designéři připravili balkon, který má novou konstrukci a skleněná výplň je uchycena designovými šrouby. Výplň je kalené bezpečnostní sklo po obvodu broušené.

Na našem balkonu se budete cítit bez zábran s nerušeným výhledem do okolí.

Nebojte se použít fantazii a vybavte si Váš balkon jako malý venkovní obývák, kde můžete trávit nerušené chvilky u knížky nebo milého rozhovoru. Nezavírejte se doma a dopřejte si krásný rozhled i čerstvý vzduch. Vyberte si dřevěnou podlahu, která dodá příjemný pocit nohám a zvýší útulnost. Proti větru se můžete ochránit bočními zástěnami, případně horním zastřešením. Dodáme Vám i balkonový nábytek.

Pokud je pro Vás tento nový balkon moc avantgardní, nebojte se na nás obrátit, určitě si z naší nabídky desítek variant provedení ocelových balkonů PEKSTRA vyberete. Poskytneme Vám praktické rady při výběru provedení, půdorysu, rozměru i doplňků. Máme zkušenosti přes 20 let doby trvání naší firmy.