Zastřešení horního balkonu

Využíváte pravidelně svůj balkon a vadí vám, že si jej můžete užívat pouze za slunného počasí? Každý si určitě rád odpočine na svém balkoně, pokud je ovšem venku špatné počasí, je tato možnost relaxace znemožněna. Váš problém vyřeší stříška nad horní lodžií a zastřešení horního balkonu, které jsou nejen praktické, moderní, ale také elegantní a zkrášlí váš dům.

Snažíme se všem našim zákazníkům vyjít vstříc ve zpříjemnění užitného prostoru jejich balkonu. A právě proto jsme připravili program zastřešení balkonů, díky kterému na vás nepřízeň počasí již nevyzraje a vy si budete moci užívat svůj balkon kdykoliv budete chtít. Zastřešení tak rozšiřuje jeho komfort a možnosti využití. Zejména balkony posledních pater trpí nepřízní počasí a dochází u nich k většímu poškozování konstrukce balkonu. Řešením je právě stříška nad horním balkónem.

Se správným zastřešením se stane každý balkon odpočinkovou zónou. Na stříšky lze použít celá řada materiálů, stejně jako u výplně balkonů. V naší nabídce naleznete několik typů zastřešení balkonů, jako jsou obloukové z polykarbonátu, šikmé z polykarbonátu, trapézového plechu, nebo bezpečnostního skla Connex. Každý výrobek je zhotoven na míru podle vašich požadavků.

Zvolte kvalitu a individuální zákaznický přístup. Ochotně a kompetentně vám poradíme. Můžete se na nás plně spolehnout od plánování, až po realizaci vaší ochrany proti povětrnostním vlivům.

Jen si nezapomeňte vybrat a objednat zastřešení zároveň s montáží balkonu. Pozdější objednání zastřešení NENÍ MOŽNÉ. Zastřešení dodáváme pouze na naše balkony zároveň s montáží balkonů na dům!!!

Horní stříška
Horní stříška