New balconies PEKSTRA

For this year, the novelty concerns the design of the balcony.

You can choose between a hot dip galvanized steel or a steel / aluminum combination. With a new balcony anchoring to the facade without a gap.

New balconies PEKSTRA

Full-featured balcony with aluminum handle.

Steel loggias PEKSTRA

We offer you the deepest loggia. The dimension is no limitation for us, the only limitation is your wish and the static assessment of the possible load on the building. Normally we supply loggias that are 2 to 2.5 m in depth and width according to your wishes.

New types of balcony and new anchorages

We are constantly trying to improve our offer and PEKSTRA balconies. For this year, the novelty concerns the design of the balcony. You will be able to choose between a standard steel balcony, hot-dip galvanized and a new steel / aluminum combination. After long-term development and testing we come with another, we hope a successful innovation in the area of anchoring balconies where the balcony is directly attached to the facade without a gap, thus we have managed to achieve the complete appearance of the facade and the balcony and much higher comfort for you. And these are our new balconies.
PEKSTRA balconies
PEKSTRA balconies

New system of anchoring with roof rods

This new anchorage with ceiling ties is suitable for apartment buildings that do not have a load-bearing wall masonry. The drawbar is fastened directly to the ceiling structure.
Anchoring with ceiling bars
Anchoring with ceiling bars

PEKSTRA – VÝROBCE OCELOVÝCH BALKONŮ A LODŽIÍ JIŽ 20 LET NA EVROPSKÉM TRHU

Zábradlí
zábradlí
Zastřešení
Zastřešení
Zasklívání lodžií
Zasklívání balkonu
Certifikáty
Certifikáty
FIRMA PEKSTRA VÁM NABÍZÍ JEDINEČNÉ TECHNICKÉ A VÝROBNÍ POSTUPY PŘI REKONSTRUKCI A VÝROBĚ OCELOVÝCH ZÁVĚSNÝCH BALKONŮ A SAMONOSNÝCH OCELOVÝCH LODŽIÍ.
Balkony a lodžie jsou žádanou součástí bytů v každém bytovém domě. Jsme specialisté na výrobu ocelových závěsných balkónů a samonosných ocelových lodžií. Za dobu svého působení jsme zrealizovali již nespočet balkonů a lodžií po celé republice. Nové balkony a lodžie Pekstra výrazně zvýší uživatelskou hodnotu bytu. Zaměřili jsme se především na kvalitu a precizní zpracování detailů. Cílený vývoj, zkušenosti a vlastní výroba balkonů přináší několikanásobné zvýšení jejich bezpečnosti, zvýšení standardu bydlení a zlepšení designu dokonce nad úroveň současných požadavků. Naše balkony a lodžie jsou nejen optimální náhradou těch původních, ale i vhodným řešením jakékoliv stavby. Nabídka balkonů a lodžií je rozmanitá a lze říct, že nový balkon je technicky možné provést v každém bytovém domě.

VÝROBA BALKONŮ

Balkony jsou vyrobeny z ocelové konstrukce, která je oboustranně žárově pozinkovaná. Díky této technologii je jejich životnost v našich klimatických podmínkách více než 60 let a jejich provoz nevyžaduje další náklady. Výplň balkonů je možná z více druhů materiálů, jako je například: pozinkovaný plech s polyesterovým povrchem v různých odstínech RAL, perforovaný pozinkovaný plech, vrstvený hliníkový kompozit NEOBOND – rovněž v různých odstínech RAL nebo vrstvené bezpečnostní sklo Connex v barvách bronz, mléčné a čiré.
Balkony ocelové zastřešené
Baklony Arcus

BALKON PRO ROZŠÍŘENÍ BETONOVÉ LODŽIE

Montáží předsazené balkonové konstrukce dokážeme zvětšit hloubku stávající lodžie až o neuvěřitelných 150 cm!!! Náš nový balkon Vám výrazně zvětší půdorys lodžie.
Balkon pro rozšíření lodžie
Balkon pro rozšíření lodžie

MONTÁŽ BALKONŮ V PROSTORÁCH S OMEZENÝM PŘÍSTUPEM

Žádný prostor pro montáž našich balkonů PEKSTRA není pro nás malý. Díky pavoučím minijeřábům UNIC namontujeme balkony pro Vás kdekoliv. Minijeřáby UNIC jsou navrhženy tak, aby umožnily práci s objemnými břemeny tj. i našimi balkony v místech, kam se standardní jeřáb nedostane.
Montážní jeřáb
Montážní jeřáb

AKTUÁLNĚ

Závěsný balkon Normal
Vyrobili jsme a namontovali největší rozměr závěsného balkonu 5,2 x 1,3 m v provedení PEKSTRA Normal, výplň trapézový plech.
Závěsný balkon Normal
Balkony exportujeme a montujeme v EU, aktuálně jsme dodávali balkony do Mnichova v provední PEKSTRA Normal, výplň bezpečnostní vrstvené sklo Connex.