Balkonový nábytek

s firmou Mountfield nabízíme značkový nábytek z teakového nebo eukalyptového dřeva, hliníku, tahokovu s vysokou odolností vůči vodě a UV záření

Set obsahuje: 2 ks židle + stůl
Původní cena s DPH: 5 190,- Kč
Cena setu v akci s DPH: 3 990,-Kč

Balkonová sestava CAFÉ LATTÉ
Praktická sestava Café Latté je vhodná na balkony a terasy je elegantní, pohodlná a kompaktní. Tento bezúdržbový nábytek pevné konstrukce snadno složíte a rozložíte.

Set obsahuje: 2 ks židle + stůl
Speciální povrchová úprava Elotherm
Bezúdržbové, stálobarevné
Odolné vůči vodě a slunečnímu záření

Nábytek z tahokovu od německé společnosti MWH je chráněn povrchovou úpravou Elotherm, jež je speciálně navržena pro venkovní použití. Zaručuje ochranu kovu před korozí, poškozením a povětrnostními vlivy. Díky Elothermu je tento designově povedený nábytek prakticky bezúdržbový. Doporučujeme jej všem, kteří žádají moderní, funkční, pohodlné a bezúdržbové posezení.

Balkonová sestava JULIA

Set obsahuje: 2 ks židle + stůl
Původní cena s DPH: 5 230,- Kč
Cena setu v akci s DPH: 3 670,-Kč

Balkonová sestava JULIA

Balkónové křeslo JULIA – židle z lehkého bezúdržbového hliníku s výpletem z umělé tkaniny jsou vhodné pro posezení na balkoně či terase. Možnost skládání usnadňuje manipulaci i případné uskladnění. Ideálně doplňuje balkónový stolek JULIA.

Pevná hliníková konstrukce
Výplet ze světlé umělé tkaniny
Skládací
Stálobarevné, bezúdržbové
Odolné vůči vodě a slunečnímu záření

Materiál hliník
Rozměry 56 x 48 x 82 cm
Maximální nosnost 80 kg

Balkónový stolek JULIA s černou skleněnou deskou je určen především pro majitele balkonů a menších teras. Stolek je skládací, což usnadňuje manipulaci i jeho případné uskladnění. Tvoří elegantní set s balkónovou židlí JULIA.

Pevná hliníková konstrukce
Deska stolu z černého skla
Skládací
Stálobarevné, bezúdržbové
Odolné vůči vodě a slunečnímu záření

Materiál hliník
Rozměry 70 x 70 x 70 cm

Možnost koupení stolku i židlí jednotlivě
Židle 1 ks:
Původní cena s DPH: 1 590,- Kč
Cena v akci s DPH: 1 090,-Kč

Stůl 1 ks:
Původní cena s DPH: 2 050,- Kč
Cena v akci s DPH: 1 490,-Kč

Balkonová sestava AMBRA

Set obsahuje: 2 ks židle + stůl
Původní cena s DPH: 9 900,- Kč
Cena setu v akci s DPH: 6 670,-Kč

Balkonová sestava AMBRA

Skládací balkonový stůl Ambra je vyroben z teakového dřeva. Ideální uplatnění najde na balkonech nebo menších terasách. Luxusní vzhled a dlouhá životnost teaku v kombinaci s odlehčeným moderním designem vytvářejí příjemný dojem robustního zahradního nábytku, přestože má stolek menší rozměry.

Masivní, kvalitně zpracované dřevo
Vysoce odolný vůči vodě a slunečnímu záření
Vhodné na balkony a menší terasy

Materiál teak, rozměry 60 x 60 x 75 cm

Skládací balkonové křeslo Ambra je vyrobeno z teakového dřeva. Ideální uplatnění najde na balkonech nebo menších terasách. Luxusní vzhled a dlouhá životnost teaku v kombinaci s odlehčeným moderním designem vytvářejí příjemný dojem robustního zahradního nábytku, přestože má křeslo menší rozměry a lze snadno složit, takže zaujímá miniaturní prostor.

Masivní, kvalitně zpracované dřevo
Vysoce odolné vůči vodě a slunečnímu záření
Skládací
Vhodné na balkony a menší terasy

Materiál teak, rozměry 51 x 42 x 85 cm, maximální nosnost 100 kg

Možnost koupení stolku i židlí jednotlivě
Židle 1 ks:
Původní cena s DPH: 2 990,- Kč
Cena v akci s DPH: 1 990,-Kč

Stůl 1 ks:
Původní cena s DPH: 2 920,- Kč
Cena v akci s DPH: 2 690,-Kč

Balkonová sestava LYNTON

Set obsahuje: 2 ks židle + stůl
Původní cena s DPH: 10 680,- Kč
Cena setu v akci s DPH: 5 980,-Kč

Balkonová sestava LYNTON

Set obsahuje: 2 ks židle + stůl

Křeslo Lynton má pevnou a bytelnou konstrukci z ohýbaného eukalyptového dřeva, ošetřeného speciální metodou Duraseal, kdy se voděodolná, elastická bílá barva přizpůsobuje pracujícímu dřevu. Součástí křesla je tyrkysový podsedák.

Materiál eukalyptus
Rozměry křesla 60,3 x 53,4 x 88,5 cm, maximální nosnost 110 kg

Kulatý stůl Lynton má kovovou podnož, ošetřenou bílým lakem v několika vrstvách pro zvýšení odolnosti. Jednolitá kulatá deska je vyrobena z kompozitního materiálu Duranite, který dokonale zvládá povětrnostní podmínky a je de facto bezúdržbový. Díky povrchové úpravě skvěle odolává UV záření a dalším povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Zvládne neuvěřitelné rozmezí teplot od -20 do + 50 °C.

Kovová podnož ošetřená bílým lakem
Deska stolu z kompozitního materiálu Duranite

Materiál, ušlechtilá ocel
Rozměry stolu 70 x 70 x 74 cm

Možnost koupení stolku i 2 ks židlí samostatně
Židle 2 ks:
Původní cena s DPH: 7 290,- Kč
Cena v akci s DPH: 3 990,-Kč

Stůl 1 ks:
Původní cena s DPH: 3 390,- Kč
Cena v akci s DPH: 1 990,-Kč

Pokud chcete poradit s výběrem či nákupem balkonového nábytku,

zavolejte nám na tel: +420 606 142 951

Obchodní podmínky, cena dopravy a možnosti platby se řídí Obchodními podmínkami firmy Mounfield a.s. 

Termín dodání nábytku závisí na skladových zásobách a vyskladnění zboží společnosti Mounfield a.s.

Doprava při objednávce nad 1.000,-Kč je ZDARMA

Možnosti dopravy Mountfield a.s.
PPL
PPLZásilkovou službou PPL je možné zaslat zboží do hmotnosti 50 kg.PPL doručuje zásilky následující pracovní den od jejího podání. Standardní čas doručování je v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Před doručením Vás bude řidič telefonicky kontaktovat s oznámením, že veze zásilku. Částku dobírky je možné u řidiče PPL zaplatit buď v hotovosti, nebo platební kartou. Stav zásilky lze sledovat na www.ppl.cz.

Ceny za dopravu
dopravné při objednávce do 1 000,- Kč vč. DPH   129,- Kč
dopravné při objednávce nad 1 000,- Kč vč. DPH ZDARMA
při platbě na dobírku + 20,- Kč

DPD
Zásilkovou službou DPD je možné zaslat zboží do hmotnosti 50 kg.DPD doručuje zásilky do druhého pracovního dne od podání zásilky. Doručení probíhá v pracovní dny od  8 do 17 hodin. Během doručování vás bude DPD o zásilce informovat, sami si také můžete změnit termín doručení. V den doručení vždy kurýr upřesňuje 3 hodinový interval očekávaného času doručení. Pokud vás kurýr nezastihne, doručí zásilku následující den. Za dobírku můžete zaplatit kurýrovi v hotovosti nebo platební kartou. Stav zásilky lze sledovat na www.dpd.cz. 

Ceny za dopravu
dopravné při objednávce do 1 000,- Kč vč. DPH   129,- Kč
dopravné při objednávce nad 1 000,- Kč vč. DPH ZDARMA
při platbě na dobírku + 20,- Kč

ČESKÁ POŠTA – Balík do ruky
Balíkem České pošty je možné zaslat zboží do hmotnosti 50 kg.Zásilku vám doručí Česká pošta následující pracovní den od podání zásilky. Nezastihne-li vás doručovatel na uvedené adrese, uloží Vám do poštovní schránky Oznámení o uložení zásilky na pobočce České pošty, kde si ji můžete do 7 kalendářních dnů vyzvednout. Průběh doručování zásilky lze sledovat na http://www.postaonline.cz/trackandtrace. Částku dobírky je možné u doručovatele zaplatit v hotovosti.

Ceny za dopravu
dopravné při objednávce do 1 000,- Kč vč. DPH   129,- Kč
dopravné při objednávce nad 1 000,- Kč vč. DPH ZDARMA

ZÁVOZ FIREMNÍM VOZEM firmy MOUNFIEL a.s.
Přepravu vlastním firemním vozidlem nabízíme u objednávek s hodnotou vyšší než 10 000,- Kč.U závozu firemním vozidlem je vyžadována platba předem, např. bankovním převodem nebo kartou online.

Ceny za dopravu ZDARMA

PŘEVZETÍ V PRODEJNĚ
Při objednávce si můžete zvolit jakoukoliv prodejnu Mountfield a.s. Částku objednávky je možné uhradit buď předem (bankovním převodem, kartou online) nebo na místě v hotovosti či platební kartou.

Osobní odběr v prodejně Mountfield je ZDARMA

Obchodní podmínky Mountfield a.s.
OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO NÁKUP ZBOŽÍ V INTERNETOVÉM OBCHODU (E-SHOPU) MOUNTFIELD a.s.
Mountfield a.s., Mirošovická 697, 251 64 Mnichovice, IČ: 25620991, DIČ: CZ25620991, zápis v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddílu B, vložce 5024, e-mail: eshop@mountfield.cz, tel.: 255704220, fax: 255704222, (dále jen „prodávající“), vydává s účinností od 1. 1. 2017 tyto Obchodní podmínky:

I. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodu (e-shopu) prodávajícího a blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a jeho zákazníků (dále jen „kupující“).
Kupující, který může být podnikatelem nebo spotřebitelem, je povinen se seznámit s těmito Obchodními podmínkami a Reklamačním řádem internetového obchodu (e-shopu) prodávajícího, který je k dispozici na internetové stránce firmy Mountfield a.s. Podnikatelem se rozumí ten, kdo samostatně vykonává na vlastní účet a odpovědnost výdělečnou činnost živnostenským nebo obdobným způsobem se záměrem činit tak soustavně za účelem dosažení zisku.
Spotřebitelem je každý člověk, který mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání uzavírá smlouvu s podnikatelem nebo s ním jinak jedná.

II. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s Reklamačním řádem a těmito Obchodními podmínkami, a že s obojím souhlasí.
Objednávka je závazným návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká přijetím objednávky. Přijetím objednávky se rozumí zaslání potvrzení „Přijetí ke zpracování“, které je zasíláno prodávajícím automaticky na e-mail kupujícího a zároveň je uloženo v databázi prodávajícího.
Kupní smlouvu je možné uzavřít v českém jazyce.
Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí, uvedených v příslušném formuláři, který se automaticky zobrazí na internetové stránce související s koupí konkrétního zboží podle výběru kupujícího. Místem dodání zboží je adresa na území České republiky uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího jeho převzetím od prodávajícího či přepravce po zaplacení kupní ceny včetně daně z přidané hodnoty.
Před zasláním objednávky prodávajícímu je kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit údaje, které do objednávky kupující vložil, a to i s ohledem na možnost kupujícího zjišťovat a opravovat chyby vzniklé při zadávání dat do objednávky. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko „Odeslat objednávku“.
Kupní smlouvy jsou po svém uzavření prodejcem archivovány v elektronické formě a jsou přístupné pouze tomuto prodejci.

III. Typy přepravy zboží a platby zboží

Zakoupené zboží je podle svého charakteru dodáváno jedním z následujících typů přepravy:
Balíková přeprava
Objednané zboží je zabaleno a předáno přepravci společně s příslušnými dokumenty (daňovým dokladem – fakturou, návodem k použití, atd.). Balíky jsou přepravovány následujícími přepravci:
– PPL CZ s.r.o.
– Direct Parcel Distribution CZ s.r.o.
– Česká pošta, s. p.
Náklady na přepravné jsou uvedené na stránce Možnosti dopravy

Přeprava firemním vozidlem prodávajícího
Objednané zboží přiveze firemní vozidlo prodávajícího. Pracovník prodávajícího zboží zdarma předvede a proškolí kupujícího o správném používání a údržbě zakoupeného zboží. Tento typ přepravy nabízí prodávající u vybraného zboží, zejména velkých rozměrů/hmotnosti. Přepravné firemním vozidlem je ZDARMA.

Osobním převzetím v prodejně prodávajícího
Objednané zboží může kupující osobně převzít v jím vybrané prodejně prodávajícího. Seznam prodejen je uveřejněn na na prodejně firmy Mountfield a.s.. V případě, že si objednané zboží kupující nepřevezme do šesti dnů od vyzvání příslušnou prodejnou prodávajícího (prostřednictvím e-mailové nebo SMS zprávy), považuje se objednávka zboží za zrušenou.

IV. Platební podmínky
V internetovém obchodu (e-shopu) prodávajícího existují následující volby způsobu platby za kupované zboží:
V hotovosti/platební kartou
Při dodání na dobírku platba v hotovosti při převzetí kupovaného zboží od přepravce nebo platba platební kartou při převzetí zboží od kurýra vybraných zásilkových služeb. Aktuální informace o možnosti platby bankovní kartou u kurýrů zásilkových služeb a jsou uváděny na internetových stránkách, v oddíle Vše o nákupu > Možnosti platby (odkaz zde)
Při osobním převzetí kupovaného zboží v prodejně prodávajícího je možné objednávku uhradit v hotovosti, platební kartou nebo využít nabídky splátkových společností.
Bankovním převodem
Úhrada bankovním převodem je realizována prostřednictvím služby online plateb PayU. Veškeré informace potřebné pro platbu bankovním převodem dostává kupující formou e-mailové zprávy. Dodávka objednaného zboží se realizuje po připsání platby v plné výši kupní ceny, vč. DPH na příslušný účet. Pokud nebude příslušná částka (platba kupní ceny zboží vč. DPH) na účet připsána do deseti dnů od data objednávky, považuje se objednávka zboží za zrušenou.
Platba kartou online (3-D Secure)
Platba kartou online je realizována prostřednictvím služby online plateb PayU. Jestliže se kupující rozhodne zaplatit kupní cenu ihned po objednávce platební kartou online, provede volbu daného způsobu úhrady zboží v procesu objednávky. Po dokončení objednávky bude automaticky přesměrován na platební bránu partnera PayU, na kterých dokončí platbu.
Údaje z platební karty zadává kupující do systému PayU. Žádný ze zaměstnanců prodávajícího nemá přístup k zadaným údajům o platební kartě. Platit platební kartou online (3-D Secure) může jen oprávněný držitel platební karty. Společnost PayU je jen správcem platebního systému PayU, není stranou uzavřené kupní smlouvy.
Rychlý bankovní převod
Platba rychlým bankovním převodem je realizována prostřednictvím služby online plateb PayU. Jestliže se kupující rozhodne zaplatit kupní cenu rychlým bankovním převodem, provede volbu daného způsobu úhrady zboží v procesu objednávky. Po dokončení objednávky bude automaticky přesměrován do internetového bankovnictví zvolené banky. Po přihlášení se zobrazí předvyplněný platební příkaz. Po jeho potvrzení kupujícím je platba během několika minut připsána na příslušný účet. Pro tento způsob platby platí obdobná pravidla, jako pro platbu kartou online.
Banky, které rychlý bankovní převod podporují, jsou uvedeny na stránce Vše o nákupu > Možnosti platby (odkaz zde)

V. Expediční lhůty
Není-li v popisu objednaného zboží uvedeno jinak, nebo pokud se kupující a prodávající nedohodnou na expediční lhůtě jiné, je veškeré zboží expedováno:
V případě balíkové přepravy
Obvykle do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky kupujícího při platbě na dobírku. Při platbě bankovním převodem, rychlým bankovním převodem, platbě kartou online (3-D Secure) obvykle do 3 pracovních dnů ode dne připsání platby na příslušný účet. Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty zejména ve výjimečných případech (např. v období vánočních svátků) nebo pokud není zboží skladem. O případné delší expediční lhůtě bude kupující neprodleně informován prostřednictvím e-mailové, nebo SMS zprávy.
V případě dopravy firemním vozem
Při platbě bankovním převodem, rychlým bankovním převodem, platbě kartou online (3-D Secure) obvykle do 5 pracovních dnů ode dne připsání platby na příslušný účet. Prodávající si vyhrazuje právo na prodloužení expediční lhůty v případě, že se vyskytnou nepředvídatelné události. O případné delší expediční lhůtě bude kupující neprodleně informován prostřednictvím e-mailové, nebo SMS zprávy.

VI. Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující – spotřebitel je oprávněn od kupní smlouvy odstoupit ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí objednaného zboží (v případě, kdy je předmětem kupní smlouvy několik druhů zboží nebo dodání několika částí, ode dne převzetí poslední dodávky zboží), a to bez udání důvodu.
Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy je třeba, aby kupující o svém odstoupení od smlouvy prodávajícího informoval, a to formou dopisu zaslaného prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na kontaktní adresu prodávajícího, faxové číslo: 255 704 222 nebo e-mailovou adresu: eshop@mountfield.cz.
Kupující může pro odstoupení od smlouvy použít přiložený vzorový formulář, není to však jeho povinností. Tento formulář je k dispozici na internetové stránce firmy Mountfield a.s. Využije-li kupující této možnosti, prodávající mu obratem zašle potvrzení o přijetí tohoto formuláře – oznámení o odstoupení od smlouvy. Odstoupení od smlouvy je možné učinit i v poslední den čtrnáctidenní lhůty pro odstoupení od smlouvy.
Pokud kupující odstoupí od smlouvy, vrátí mu prodávající bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy mu bylo doručeno oznámení o odstoupení od smlouvy částku zaplacené kupní ceny za zboží, vč. DPH. Pro vrácení platby prodávající použije stejný platební prostředek, který použil kupující pro provedení počáteční transakce, pokud kupující v odstoupení od smlouvy neuvede jinak. Pro vrácení platby, kterou kupující provedl prostřednictvím platby kartou online (3-D Secure) nebo bankovním převodem, včetně rychlým bankovním převodem (PayU), se vždy použije stejný platební prostředek. Pro vrácení platby, kterou kupující provedl prostřednictvím platební karty při osobním převzetí kupovaného zboží v prodejně prodávajícího, se použije platební prostředek, který kupující uvedl v odstoupení od smlouvy. V žádném případě tím kupujícímu nevzniknou další náklady.
Platbu prodávající kupujícímu vrátí po obdržení vráceného zboží nebo prokáže-li kupující, že zboží odeslal zpět, podle toho, co nastane dříve.
V případě odstoupení od smlouvy kupující vrátí prodávajícímu zboží úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, bez známek opotřebování, pokud možno včetně originálního obalu a ve stavu, v jakém zboží převzal. Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené prodávajícímu bude nekompletní anebo bude ušpiněno, poškozeno, opotřebováno, částečně spotřebováno či jinak znehodnoceno, vzniká tím kupujícímu odpovědnost za snížení hodnoty vráceného zboží. Prodávající má v tomto případě nárok na započtení škody vzniklé na zboží oproti hodnotě finanční částky, která má být kupujícímu z titulu odstoupení od smlouvy vrácena.
Kupující nese přímé náklady spojené s vrácením zboží. Tyto náklady nese kupující rovněž v případě, jestliže zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.
Kupující bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od smlouvy, zašle zboží zpět na kontaktní adresu prodávajícího nebo předá v libovolné provozovně prodávajícího. Adresy všech provozoven jsou uvedeny na internetové stránce firmy Mountfield a.s..
Lhůta se považuje za zachovanou, pokud kupující odešle prodávajícímu zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

VII. Reklamace

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s Reklamačním řádem internetového obchodu (e-shopu) prodávajícího a právním řádem platným v ČR.
Reklamační řád internetového obchodu (e-shopu) prodávajícího je nedílnou součástí těchto obchodních podmínek.
Kupující má právo obrátit se na prodávajícího se žádostí o nápravu, pokud se domnívá, že prodávající porušil jeho právo vyplývající z uzavřené kupní smlouvy anebo smlouvy o poskytování služeb (např. nesouhlasí se způsobem vyřízení své reklamace). Vznikne-li mezi prodávajícím a kupujícím v takové věci spor, který se nepodaří urovnat, kupující (spotřebitel) má právo podat návrh na mimosoudní řešení spotřebitelských sporů u České obchodní inspekce (www.coi.cz) anebo jiného příslušného subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, jejichž seznam je zveřejněn na stránkách www.mpo.cz. Kupující může využít pro mimosoudní řešení spotřebitelského sporu rovněž platformu pro řešení sporů on-line, která je přístupná na stránkách http://ec.europa.eu/odr.

VIII. Ochrana osobních dat

Kupující poskytuje dobrovolně prodávajícímu své osobní údaje, a to za účelem uzavírání smluv s prodávajícím prostřednictvím jeho internetového obchodu (e-shopu).
Kupující souhlasí, aby prodávající tyto údaje v rámci svých činností, zejména marketingových, zpracovával, tj. shromažďoval, ukládal na nosiče dat, upravoval, vyhledával v nich, uschovával, třídil, kombinoval, používal a likvidoval v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Prodávající je oprávněn tak činit po dobu neurčitou. Tento souhlas může kupující kdykoli odvolat.
Kupující má i nadále právo k přístupu ke všem údajům o své osobě, právo na jejich opravu a další práva stanovená v § 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, o čemž byl prodávajícím informován. Informace o těchto údajích poskytne prodávající kupujícímu kdykoli na základě písemné žádosti.
Osobní data (jako např. jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení, popř. IČ, DIČ, atd.), která jsou součástí objednávky nebo byla prodávajícímu sdělena během registrace kupujícího, jsou prodávajícím považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Prodávající údaje o kupujících zásadně nesděluje třetím osobám, kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky (banky, PayU, balíková přeprava apod.), a to pouze v nutném rozsahu.

IX. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení Obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky platnou cenu objednaného zboží (včetně DPH, přepravného či poštovného), uvedenou v katalogu internetového obchodu (e-shopu) prodávajícího Odeslanou objednávkou (návrhem kupní smlouvy) je kupující vázán.
Prodávající má právo na odstoupení od smlouvy v případě vyprodání či nedostupnosti objednaného zboží. V případě, že předmětné zboží již kupující uhradil, bude mu kupní cena vč. DPH vrácena převodem na účet, ze kterého bylo zboží uhrazeno.
Storno objednávky ze strany prodávajícího – prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku (kupní smlouvu) nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží, dále také v případě zjevné slovní nebo číselné chyby v ceně zboží (tj. cena je zjevně jiná než je cena pro tento typ/druh zboží obvyklá). Za zjevnou slovní nebo číselnou chybu v ceně zboží je považováno například mylné uvedení číslic, zjevně nízká cena zboží, a jiné zjevné chyby v psaní. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou kupní cenu, bude mu tato částka převedena zpět dohodnutým způsobem a to do 10 pracovních dnů, nejpozději však do 30 dnů od storna objednávky ze strany prodávajícího.
Prodávající si neúčtuje žádný poplatek za použití prostředků komunikace na dálku.
Ceny uváděné u jednotlivých druhů zboží jsou platné k okamžiku odeslání objednávky kupujícím prodávajícímu.
Vznikne-li mezi prodávajícím a kupujícím spor z uzavřené kupní smlouvy, budou tento spor řešit místně a věcně příslušné soudy České republiky. Spotřebitel se může se svou stížností obrátit na Českou obchodní inspekci.
Tyto obchodní podmínky prodávajícího jsou účinné od 1. 1. 2017 a nahrazují obchodní podmínky předchozí. Tyto obchodní podmínky jsou k dispozici ve všech provozovnách a jako dokument na internetové stránce firmy Mountfield a.s.

Chci koupit balkonový nábytek

Vyberte požadovanou sestavu

Souhlas se zpracováním osobních údajů

2 + 10 =